Konfidencialitātes politika

Trīsstūri un matemātikas uzdevumu risināšanaе Režģis - kā mārketinga un SEO semantiskais kodols (Ilustrācija)
Bulta pa kreisi ar JavaScript animāciju
Bulta pa labi ar JavaScript animāciju
Punkti slaidera elementi mājas lapā
Social
Punkti slaidera elementi mājas lapā

Vietnē Taskit.lv, kas pieejama vietnē https://taskit.lv, viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir apmeklētāju privātums. Šis Privātuma politikas dokuments satur informācijas veidus, kurus Taskit.lv apkopo un reģistrē, un to, kā mēs tos izmantojam.

Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama plašāka informācija par mūsu konfidencialitātes politiku, nevilcinieties sazināties ar mums.

Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un attiecas uz mūsu vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ko viņi kopīgoja un/vai apkopoja vietnē Taskit.lv. Šī politika neattiecas uz jebkādu informāciju, kas savākta bezsaistē vai izmantojot kanālus, kas nav šī vietne.

Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs ar šo piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un piekrītat tās noteikumiem.

Informācija, ko mēs apkopojam

Personīgā informācija, kas jums tiek prasīta, un iemesli, kādēļ jums tiek prasīts to sniegt, jums tiks skaidri norādīta brīdī, kad mēs lūdzam sniegt jūsu personisko informāciju.

Ja jūs sazināsieties ar mums tieši, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, e -pasta adresi, tālruņa numuru, ziņojuma saturu un/vai pielikumus, ko varat mums nosūtīt, un jebkuru citu informāciju, kuru jūs izvēlaties sniegt.

Reģistrējoties kontam, mēs varam lūgt jūsu kontaktinformāciju, tostarp tādus vienumus kā vārds, uzņēmuma nosaukums, adrese, e -pasta adrese un tālruņa numurs.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Savākto informāciju mēs izmantojam dažādos veidos, tostarp:

  • Nodrošiniet, darbiniet un uzturiet mūsu tīmekļa vietni
  • Uzlabojiet, personalizējiet un paplašiniet mūsu tīmekļa vietni
  • Izprotiet un analizējiet, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni
  • Izstrādāt jaunus produktus, pakalpojumus, funkcijas un funkcionalitāti
  • Sazinieties ar jums tieši vai caur kādu no mūsu partneriem, tostarp klientu apkalpošanas nolūkos, lai sniegtu jums atjauninājumus un citu informāciju, kas attiecas uz tīmekļa vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos
  • Sūtiet jums e -pastus
  • Atrast un novērst krāpšanu

Žurnālu faili

Taskit.lv ievēro standarta žurnālfailu izmantošanas procedūru. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad viņi apmeklē vietnes. Visi mitināšanas uzņēmumi to dara un daļa no mitināšanas pakalpojumu analīzes. Žurnāla failos apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar jebkādu informāciju, kas ir personiski identificējama. Informācijas mērķis ir tendenču analīze, vietnes administrēšana, lietotāju kustības izsekošana vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošana.

Sīkfaili un tīmekļa bākas

Tāpat kā jebkura cita vietne, arī Taskit.lv izmanto sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp apmeklētāju preferences, un vietnes lapas, kurām apmeklētājs piekļuvis vai kuras apmeklējis. Informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāju pārlūkprogrammas tipu un/vai citu informāciju.

Lai iegūtu vispārīgāku informāciju par sīkdatnēm, lūdzu, izlasiet sīkfailu piekrišanas sadaļu “Kas ir sīkfaili” .

Reklāmas partneru konfidencialitātes politikas

Jūs varat iepazīties ar šo sarakstu, lai atrastu Privātuma politiku katram Taskit.lv reklāmas partnerim.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, JavaScript vai tīmekļa bākas, kas tiek izmantotas to attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas parādās Taskit.lv un tiek nosūtītas tieši uz lietotāju pārlūkprogrammu. Kad tas notiek, viņi automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu savu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai personalizētu reklāmas saturu, ko redzat apmeklētajās vietnēs.

Ņemiet vērā, ka Taskit.lv nav piekļuves šīm sīkdatnēm, kuras izmanto trešo pušu reklāmdevēji, un tās nevar kontrolēt.

Trešo pušu konfidencialitātes politikas

Taskit.lv konfidencialitātes politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Tāpēc, lai iegūtu sīkāku informāciju, mēs iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām konfidencialitātes politikām. Tas var ietvert viņu praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Jūs varat atspējot sīkfailus, izmantojot savas pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkfailu pārvaldību, izmantojot konkrētas tīmekļa pārlūkprogrammas, to var atrast attiecīgajās pārlūkprogrammu vietnēs.

CCPA privātuma tiesības (nepārdot manu personisko informāciju)

Saskaņā ar CCPA, cita starpā Kalifornijas patērētājiem ir tiesības:

Pieprasīt, lai uzņēmums, kas vāc patērētāja personas datus, atklātu kategorijas un konkrētus personas datus, ko uzņēmums ir savācis par patērētājiem.

Pieprasīt uzņēmumam dzēst visus personas datus par patērētāju, ko uzņēmums ir savācis.

Pieprasīt, lai uzņēmums, kas pārdod patērētāja personas datus, nevis pārdod patērētāja personas datus.

Ja jūs iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai jums atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

VDAR datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies pārliecināties, ka esat pilnībā informēts par visām savām datu aizsardzības tiesībām. Katram lietotājam ir tiesības uz:

Tiesības piekļūt – jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas. Par šo pakalpojumu mēs varam iekasēt nelielu samaksu.

Tiesības uz labošanu – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labojam jebkuru informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs papildinām informāciju, kas, jūsuprāt, ir nepilnīga.

Tiesības uz dzēšanu – Jums ir tiesības noteiktos apstākļos pieprasīt, lai mēs izdzēšam jūsu personas datus.

Tiesības ierobežot apstrādi – Jums ir tiesības noteiktos apstākļos pieprasīt, lai mēs ierobežojam jūsu personas datu apstrādi.

Tiesības iebilst pret apstrādi – jums ir tiesības noteiktos apstākļos iebilst pret to, ka mēs apstrādājam jūsu personas datus.

Tiesības uz datu pārnesamību – jums ir tiesības noteiktos apstākļos pieprasīt, lai mēs savāktos datus pārsūtītu citai organizācijai vai tieši jums.

Ja jūs iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai jums atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Bērnu informācija

Vēl viena mūsu prioritātes daļa ir bērnu aizsardzības pievienošana interneta lietošanas laikā. Mēs mudinām vecākus un aizbildņus novērot, piedalīties un/vai uzraudzīt un vadīt viņu darbību tiešsaistē.

Taskit.lv apzināti nevāc nekādu personu identificējošu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja uzskatāt, ka jūsu bērns ir sniedzis šāda veida informāciju mūsu vietnē, mēs ļoti iesakām nekavējoties sazināties ar mums un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties noņemiet šādu informāciju no mūsu uzskaites.

Punkti slaidera elementi mājas lapā
Taskit blogs

Pēdējie jaunumi un aktualitātes

Sekojiet mūsu jaunumiem un pārdomām saistītām ar dažādām darbības jomām, tajā skaitā dizaina, mākslas, programmēšanas, konsultāciju un citām nozarēm.