Par projektu

Taskit Онлайн Магазин, где услуга продаётся как товар

Trīsstūri un matemātikas uzdevumu risināšanaе Režģis - kā mārketinga un SEO semantiskais kodols (Ilustrācija)
Bulta pa kreisi ar JavaScript animāciju
Bulta pa labi ar JavaScript animāciju
Punkti slaidera elementi mājas lapā
Social
Punkti slaidera elementi mājas lapā
Kam domāts Taskit

Projekts lietotājiem,
freelanceram un kompānijam

Projekta ideja

Ideja par tiešsaistes platformu, tiešsaistes veikalu, kurā pakalpojums tiek pārdots kā produkts. Reģistrēts lietotājs var iegādāties pakalpojumu ar dažiem klikšķiem un gaidīt pasūtījuma izpildi. Pakalpojumu sniedzēja un pircēja mijiedarbības formāts pasaules mērogā ir parādījis labus rezultātus.

Pakalpojumu sniedzēji varēs iepriekš noteikt izpildes laiku un darba apjomu, ko viņi ir gatavi veikt par noteikto cenu. Klienti varēs ātri un ērti veikt pasūtījumu bez garām pārrunām. Sistēma iesaldē pircēja maksājumu līdz pakalpojuma izpildei, pretējā gadījumā tas tiek atgriezts pircēja sistēmā esošajā kontā.

Projekta ir unikāls ar to, ka tā ietvaros jūs varat pirkt un pārdot jebko - jebkuru talantu, pieredzi, prasmi un jebkuru rokām radītu produktu.

Punkti slaidera elementi mājas lapāPunkti slaidera elementi mājas lapā
Papildus informācija

Atbildes uz jautājumiem

Platforma darbojas caurskatāmi, neprasa maksu par pakalpojumu izvietošanu un neatskaita komisiju par izmaksām frīlanceriem. Sistēmas komisija 10% no katra pārdevēja darījuma, ar lietotāju līmeņiem un procentu likmes samazināšanu atkarībā no šiem līmeņiem. Tādējādi platforma var attīstīsies ātrāk, piemeklēt klientus un risināt lietotāju darījumu problēmas.

Taskit blogs

Pēdējie jaunumi un aktualitātes

Sekojiet mūsu jaunumiem un pārdomām saistītām ar dažādām darbības jomām, tajā skaitā dizaina, mākslas, programmēšanas, konsultāciju un citām nozarēm.