Taskit – online pakalpojumu veikals!

Pirms Taskit ienākšanas tirgū tiešsaistes pakalpojumiem Latvijā bija zems attīstības līmenis. Piemēram, lai Chrome pārlūkam izveidotu vienkāršu paplašinājumu, bija jāvelta daudz laika un pūļu, lai atrastu īsto speciālistu. Visas sistēmas Latvijā pretēji Taskit neatainoja nedz lietotāju vērtējumu, nedz izpildītāja darba piemērus par interesējošu tēmu.

Tiešsaistes servisa veikals nodrošina darījumu sistēmu, kurā ir aizsargātas pircēja un izpildītāja intereses

Katrs no mums laiku pa laikam izmantojam dažādus profesionālos pakalpojumus, ar vēlmi izpildīt plānoto ātri un kvalitatīvi . Noformējot un publicējot pakalpojumus, mēs cenšamies rosināt pakalpojuma sniedzējus maksimāli pilnveidot savu publikāciju saturu, lai padarītu iepirkšanos pēc iespējas ērtāku un patīkamāku, kā arī atvieglotu savstarpējo komunikāciju .

Mēs ticam, ka:

  • Darbam tiešsaistē jābūt drošam. Kā tas liek vilties, kad pakalpojuma sniedzējs paņem priekšapmaksu un pazūd. Tiek iztērēts personīgais laiks, iztērēti finansiālie līdzekļi un tiek kavēti termiņi. Tāpēc Taskit servisā naudu var atgriezt uzreiz kavējuma gadījumā.
  • Darbam tiešsaistē jābūt skaidram. Tāpēc vietnē Taskit veikt pirkumu ir tik pat viegli kā pievienot preci iepirkumu grozam. Nekādu ilgu un nogurdinošu pārrunu ar darba izpildītāju. Atrodi vajadzīgo pakalpojumu, spied “Pirkt” un gaidi rezultātu.
  • Speciālistam vajadzētu ietaupīt laiku, nevis to tērēt. Taskit atbalsta ātrus un atbildīgus pakalpojuma sniedzējus, rādot tos augstākās pozīcijās. Savukārt bezatbildīgi veikti pakalpojumi tiek slēpti no kataloga.
  • Darbam tiešsaistē vajadzētu nodrošināt labus ienākumus izpildītājiem, kas to kvalitatīvi. Taskit komanda iestājas par digitālo un tiešsaistes pakalpojumu attīstību Latvijā un strādā, lai pakalpojumu sniedzējiem nodrošinātu labu un ērtu saskarsmi darbam ar klientiem.

Dzīve rit strauji un katram no mums ir daudz darāmā ikdienā. Gribās tvert mirkli un baudīt savu zināšanu un darbību brīvību. Tāpēc mēs cenšamies ap sevi izveidot komfortu un ērtumu. Turklāt it visā: mājās, darbā un arī savās darīšanās. Darbs tiešsaistē – nav izslēgums. Tāpēc esam izveidojuši Taskit.

Mūsu mērķis ir padarīt pakalpojumu iegādi online vidē un freelance Latvijā par patiesi efektīvu un patīkamu pieredzi. Pievienojies mums!