Šobrīd portālā notiek tehniski uzlabojumi

Taskit ir jauns frīlanca veids!

Pirms Taskit ienākšanas tirgū, frīlanceru pakalpojumu attīstības līmenis Latvijā bija zems. Piemēram, lai izveidotu vienkāršu Chrome pārlūka paplašinājumu, bija jāpavada daudz laika un jāpieliek daudz pūļu, lai atrastu īsto speciālistu. Visas sistēmas Latvijā pirms Taskit ienākšanas nesniedza ne lietotāju vērtējumu, ne viņu darba piemērus par interesējošu tēmu.

Taskit ir jauns frīlanca veids! Mēs esam visu darījumu garantētājs.

Katrs no mums laiku pa laikam izmanto frīlanceru pakalpojumus. Mēs to darām, lai ātri un labi paveiktu konkrētu darbu. Veidojot pakalpojumus, mēs cenšamies pilnveidot ideju par frīlancera darbu ērtumu un ātrumu.

Mēs ticam, ka:

    • Frīlansam jābūt drošam. Kā tas liek vilties, kad frīlanceris paņem priekšapmaksu un pazūd. Tiek iztērēts personīgais laiks, iztērēta nauda un tiek kavēti termiņi. Tāpēc Taskit servisā naudu var atgriezt momentāli kavējuma gadījumā.
    • Frīlancam jābūt vienkāršam un saprotamam. Tāpēc vietnē Taskit veikt pasūtījumu ir tik pat viegli kā pievienot preci iepirkumu grozam. Nekādu ilgu ujn nogurdinošu pārrunu ar darba izpildītāju. Atrodi vajadzīgo pakalpojumu, spied “Pasūtīt” un gaidi rezultātu.
    • Frīlancam ir jāekonomē laiks, nevis jāatņem tas. Taskit atbalsta ātrus un atbildīgus frīlancerus, rādot viņu pakalpojumus augstāk nekā citu frīlanceru pakalpojumus. Savukārt bezatbildīgo frīlanceru pakalpojumi tiek slēpti no kataloga.
    • Frīlancs darbam vajadzētu nest labus ienākumus kvalitatīviem Izpildītājiem. Taskit komanda iestājas par digitālo un tiešsaistes pakalpojumu attīstību Latvijā un strādā, lai frīlanceriem nodrošinātu labu un ērtu saskarni darbam ar klientiem.

Dzīve ir skaista un mums katram ir daudz kas jāpaspēj. Gribās elpot ar pilnām krūtīm. Un baudīt savu zināšanu un darbību brīvību. Tāpēc mēs cenšamies ap sevi izveidot komfortu un ērtumu. Turklāt it visā: apģērbā, mājās, darbā un arī savās darīšanās. Frīlancs nav izslēgums. Un tāpēc esam palaiduši Taskit.

Mūsu sapnis ir padarīt frīlanceru pakalpojumu pasūtīšanu par patiesi efektīvu un patīkamu pieredzi. Pievienojies mums!

Paldies visiem, kas bija iesaistīti projekta tapšanā!