Partneru programma

Trīsstūri un matemātikas uzdevumu risināšanaе Režģis - kā mārketinga un SEO semantiskais kodols (Ilustrācija)
Bulta pa kreisi ar JavaScript animāciju
Bulta pa labi ar JavaScript animāciju
Punkti slaidera elementi mājas lapā
Social
Punkti slaidera elementi mājas lapā

 1. Piedalīties partneru programmā var jebkurš reģistrēts Taskit.lv lietotājs, kurš ir apstiprinājis savu e-pasta adresi.
 2. Katrs reģistrētais lietotājs saņem saistīto saiti, tā tiek parādīta lapā https://taskit.lv/partner-url/ un visās pakalpojumu lapās.
 3. Lai uzaicinātu lietotājus, Jums jāizmanto saite, kas izveidota ar norādītās personas jeb partnera identifikatoru, kas pievienots saites beigās.
 4. Katrs jauns lietotājs, kurš reģistrējas, izmantojot Jūsu saiti, kļūst par Jūsu referālo lietotaju. Referāļu saraksti tiek parādīti lapā https://taskit.lv/mans-konts/maksajumi/affiliate/
 5. Ja, lietotājs nav apstiprinājis savu darbību 180 dienu laikā no reģistrācijas dienas: viņš nav veicis pirkumu (samaksājis par pasūtījumu) vai nav izlicis pārdošanai pakalpojumu, kas ir veiksmīgi izturējis moderāciju, viņš vairs nav kāda referālā lietotāja novirzītājs.
 6. Atlīdzība tiek iekasēta no katra aktīvā referālā lietotāja pasūtījuma izpildes (brīdī, kad nauda faktiski tiek pārskaitīta pārdevējam).
 7. Atlīzība tiek apŗēķināta no summas, ko pircējs maksā par pasūtījumu, no galvenā atlikuma, un ir 3% lietotājam, kurš uzaicināja šī pakalpojuma pircēju, un 3% lietotājam, kurš uzaicināja šī pakalpojuma pārdevēju, un 3%, ja referālais lietotājs nopirka viņa pakalpojojuma izcelšanu.
 8. Saistītā programma ir derīga 2 gadus no lietotāja ielūguma dienas.
 9. Visi līdzekļi, kas saņemti partneru programmas ietvaros, tiek reģistrēti lietotāja bilancē, un tos var izņemt pēc lietotāja pieprasījuma uz bankas karti vai PayPal kontu.
 10. Lietotājs, kas piedalās partneru programmā, apņemas neizmantot:
  • Konteksta reklāmu uz vietni Taskit.lv un no to spoguļu vietnēm (klikšķi no Google Ads netiek uzskatītas par referālajiem);
  • Referālais links slēptā formā, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar tādām tās izvietošanas metodēm, kā: neredzams vai slikti redzams rāmis, automātiskā novirzīšana, neievērojot saiti, KLP utt.;
  • Sliktas kvalitātes linki uz Taskit.lv, nepiesaisīt uz mājas lapu nekvalitatīvu lietotāju plūsmu, botus u.c.;
  • Agresīvi reklamas veidi: popunders, clickanders utt. nesankcionēti sūtījumi vai surogātpasts, īpaši Taskit.lv vārdā;
  • Jebkādi citi līdzekļi, kas var maldināt lietotājus un sabojāt Taskit.lv uzņēmuma tēlu vai izraisīt meklētājprogrammu un citu pakalpojumu sankcijas pret Taskit.

Par referālajiem lietotājiem, kuri tiks piesaistīti ar augstāk minētajām, aizliegtām metodēm, partnera atlīdzība netiek iekasēta. Pārkāpējiem var piemērot sankcijas līdz konta bloķēšanai.

11.Vietnes Taskit.lv administrācijai ir tiesības grozīt noteikumus, publicējot izmaiņas lapā https://taskit.lv/partneru-programma/, bez īpaša brīdinājuma lietotājiem.

Punkti slaidera elementi mājas lapā
Taskit blogs

Pēdējie jaunumi un aktualitātes

Sekojiet mūsu jaunumiem un pārdomām saistītām ar dažādām darbības jomām, tajā skaitā dizaina, mākslas, programmēšanas, konsultāciju un citām nozarēm.