Portāla lietošanas noteikumi

Trīsstūri un matemātikas uzdevumu risināšanaе Režģis - kā mārketinga un SEO semantiskais kodols (Ilustrācija)
Bulta pa kreisi ar JavaScript animāciju
Bulta pa labi ar JavaScript animāciju
Punkti slaidera elementi mājas lapā
Social
Punkti slaidera elementi mājas lapā

1. Lietot servisu Taskit.lv var jebkurš cilvēks, kas sasniedzis pilngadību. Lai izvietotu vai pasūtītu pakalpojumu, nepieciešams reģistrēties ar e-pasta palīdzību, vai arī izmantojot kontu Facebook.

2. Vienam cilvēkam drīkst būt tikai viens konts. Administrācija patur tiesības dzēst dubultojušos kontus..

3. Reģistrējoties lietotājs patstāvīgi izvēlas segvārdu, kurš būs redzams visiem vietnes lietotājiem. Segvārds var saturēt ciparus, latīņu alfabēta burtus un zīmes – un _. Nedrīkst izmantot kā segvārdu nenormatīvo leksiku, tālruņu numurus, tādus vārdus, kuru tulkojums vai skanējums var izsaukt negatīvu reakciju no citiem lietotājiem, kā arī sistēmas un rezervētos vārdus. Administrācija ir tiesīga izmainīt šādus lietotāju segvārdus.

4. Atbildību par visu lietotāja izvietoto informāciju (teksti, ilustrācijas, video…utt.) nes pats lietotājs. Reģistrējoties vietnē, lietotājs apstiprina, ka izprot savu atbildību un garantē zaudējumu segšanu, kas varētu rasties servisam, ja tiesību turētāji izteiks pretenzijas pret vietni Taskit.lv.

5. Vietnē aizliegta nenormatīvā leksika, rupja izturēšanās, nesankcionēta reklāma, tādas informācijas un materiālu izvietošana, kas negatīvi ietekmē portāla tēlu. Aizliegts izvietot: materiālus, kas satur draudus un apvainojumus, diskreditē citas personas, pārkāpj cilvēku tiesības uz privāto dzīvi vai sabiedrisko kārtību, kam ir netikumisks raksturs, kas kaut kādā veidā aizskar citu cilvēku godu un cieņu, tiesības un ar likumu aizsargātās intereses; uzsaukumus, kas satur vai veicina nacionālo, rasu vai reliģisko naidu, satur mēģinājumus izraisīt nesaticību vai aicinājumus uz vardarbību, kā arī jebkurus materiālus, kas pārkāpj likumu vai autortiesības. Pārkāpumu gadījumā visu atbildību uzņemas uz sevi lietotājs. Informācija, kas pārkāpj noteikumus vai likumu, tiks dzēsta.

6. Resursa administrācija patur sev tiesības dzēst jebkurus materiālus (projektus, pakalpojumus, atsauksmes, komentārus), kā arī bloķēt vai dzēst lietotāju, nepaskaidrojot iemeslu. Pie aizdomām par nesankcionētu piekļūšanu kontam, spama izsūtīšanas, vai citām aizdomīgām aktivitātēm, portāla administrācija ir tiesīga bloķēt kontu un izvadīt līdzekļus līdz apstākļu noskaidrošanai.

7. Strīdīgas situācijas, tai skaitā arī ar finansēm, tiek risinātas ar sarakstes palīdzību, ja lietotājs vēršas portāla atbalsta dienestā. Ja kādu jautājumu neregulē noteikumi, vietnes administrācija pati pieņem lēmumu, kā rīkoties vienā vai otrā situācijā

8. Lietotājs uzņemas atbildību neizpaust informāciju, kas iegūta darba procesā sistēmā, kura pieejama, tikai ieejot ar savu kontu. Šī informācija ietver sevī, bet neparobežojas, ar pasūtījumu parametriem un nosacījumiem, personīgo saraksti ar citiem lietotājiem un Taskit.lv administrāciju.  Izņēmuma gadījumā lietotājam ir tiesības publicēt datus par savu peļņu sistēmā, saviem pakalpojumiem un citiem sava konta parametriem, ja tas neskar informāciju, kas saistīta ar citiem lietotājiem (viņu pasūtījumu dati, privātā sarakste).

9. Ja pārdevējs veic pastāvīgu darbību un gūst stabilus ienākumus, izvietojot pakalpojumus un veicot pasūtījumus vietnē taskit.lv, viņam vajag patstāvīgi regulēt savas attiecības ar varas orgāniem, pašam izveidot savu IK/SIA un laikus nomaksāt visus nodokļus.

10. Vietnes lietotājs nedrīkst partnerības norādes virzībai izmantot nekvalitatīvas reklāmas metodes, pilnībā vai daļēji kopēt vietni, izmantot saita Taskit dizainu vai zīmolu ar mērķi maldināt lietotājus, Sīkāk skat. partnerības programmas noteikumus.

11. Personālo datu izmantošana no vietnes Taskit.lv. Lietotājs dod labprātīgu piekrišanu iesniegt, glabāt un apstrādāt savus datus un iegūt informāciju, arī, saņemot e-pasta sūtījumus no Taskit.lv, reģistrējoties šajā vietnē. Taskit.lv var vākt, glabāt un apstrādāt lietotāja informāciju (sīkfailus, datus, identifikatorus), ja tas ir nepieciešams vietnes darbības nodrošināšanas nolūkā, korektai partneru programmu darbībai, kā arī reklāmas nolūkos.  Saitā notiek datu vākšana par apmeklētājiem, izmantojot servisus Google Analytics un Yandex Metrica. Visi lietotāja dati glabājas aizsargātos serveros un netiek nodoti trešajām personām, izņemot nepieciešamību tādus nodot, lai nodrošinātu servisa darbu, vai marketinga mērķos, kā arī sekojot likumdošanas prasībām. Jebkurā laikā jūs varat atslēgt sīkfailu nodošanu pārlūka uzstādījumos. Pie tam jāņem vērā, ka šajā gadījumā dažas servisa funkcijas var pārstāt darboties.

12. Lietotājiem nav tiesību pārdot, dāvināt, pirkt kontus Taskit.lv un nodot konta uzskaites datus trešajām personām.

Darba noteikumi Taskit.lv

Punkti slaidera elementi mājas lapā
Taskit blogs

Pēdējie jaunumi un aktualitātes

Sekojiet mūsu jaunumiem un pārdomām saistītām ar dažādām darbības jomām, tajā skaitā dizaina, mākslas, programmēšanas, konsultāciju un citām nozarēm.