Web izstrāde un IT

Trīsstūri un matemātikas uzdevumu risināšanaе Režģis - kā mārketinga un SEO semantiskais kodols (Ilustrācija)
Bulta pa kreisi ar JavaScript animāciju
Bulta pa labi ar JavaScript animāciju
Punkti slaidera elementi mājas lapā
Social

Aktīvie

Nekas netika atrasts.

Neaktīvie

Vēlamais budžets: 600
Pieļaujamais: līdz: 1 500

Требуется человек, кто сделает из дизайна Zeplin.

В проекте более 30 страниц, есть Desktop и Mobile дизайны. Для планшетов, необходимо, чтобы блоки выстраивались логично и ровно.

Требования: CSS framework Bootstrap 5.

По времени и срокам сможем договориться при рассмотрении дизайна.

Pircējs: dedalik
Kopā pārdots: 11
Kopā pirkumi: 2
Kopā uzdevumi: 0
Izvēlieties dienu skaitu: 20 dienas
Vēlamais budžets: 100

Tiek meklēts IT speciālists projektu vadības sistēmas uzturēšanai un uzlabojumu ieviešanai. Sistēma balstīta uz Kohana framework. Par samaksu vienosimies, un tā būs atkarīga no veicamo darbu apjoma.

Pircējs: meriti
Kopā pirkumi: 0
Izvēlieties dienu skaitu: 30 dienas
Termiņa beigas: 31.03.2022
Vēlamais budžets: 1 000

Jums ir nepieciešams, lai izstrādātu mājas lapu, par izkārtojumiem dizains.
Dizains izveidots Figma.

Maketi sagatavoti, lai mobilo, планшетной un десктоп ekrāniem.

Lielākā daļa darbu izstrāde klientu daļu.
Ir arī nepieciešams izstrādāt backend uz PHP.

Vietne nelielu (2 lapas), patiesībā tas ir tikai makets funkcionālo izkārtojumu, izveidot бэкенда ar роутингом un saistīt visu kopā.

Backend ir nepieciešams veikt PHP, lai klienta puses izmantot minimālais skaits php sistēmas un bibliotēku (Jquery ir pieļaujama, bet React, Vue utt. jau nav).

Ja interesē, apspriedīsim detaļas.

Pircējs: webby
Kopā pirkumi: 1
Izvēlieties dienu skaitu: 14 dienas
Termiņa beigas: 12.02.2022
Vēlamais budžets: 500
Pieļaujamais: līdz: 1 000

Mums ir vajadzīgs izstrādātājs, kurš zina, kā strādāt ar Bitrix.

Ir internetveikals, kam nepieciešams veikt vizuālas izmaiņas, kļūdu labojumus un jaunas funkcionalitātes ieviešanu.

Termiņa beigas: 23.05.2022
Vēlamais budžets: 5
Pieļaujamais: līdz: 25

Разбор домашнего задания для Java Script. Уровень - beginner.

Pircējs: anastasija
Izvēlieties dienu skaitu: 1 diena
Termiņa beigas: 13.08.2021
Vēlamais budžets: 230
Pieļaujamais: līdz: 330

Создать сайт на Open Card используя преимущественно черный и красный с некоторыми добавлениями золотого. Возможно незначительное добавление иных цветов.

  1. Mājaslapa https://sheepskinrussia.com
  2. Palīdzēt izvietot mājaslapu Kanādas serverī
  3. Mājaslapas ielādes ātrumam jābūt ne vairāk kā 0,65sek
  4. Mājaslapā nedrīkst būt fatālu kļūdu
  5. Kopējais kļūdu skaits nedrīkst pārsniegt 3 kļūdas
  6. Pārejot no viena veida mājaslapas uz citu, nevarat mainīt: nosaukumu, fotoattēlus un preču veidu
  7. Visai informācijai mājaslapā jābūt angļu valodā
  8. Mājaslapai nevajadzētu iekļauties meklētājprogrammas filtrā
  9. Mājaslapā jābūt vismaz 10 SEO optimizētiem tekstiem, kuru kopējais rakstzīmju skaits ir vismaz *****
  10. Jāpieslēdz maksājumu sistēma * un
  11. Visas reģistrācijas jāveic uz manu mājaslapu
  12. Iekļaut Izveidojiet vietnes semantisko kodolu
  13. Izlabot tekstu kļūdas (nosaukums, apraksts utt.)
  14. Pieslēgt piegādes moduli canada post.
  15. Pievienojiet maksājumu termināla vārteju kriptovalūtas coingate saņemšanai

Pircējs: voomers
Izvēlieties dienu skaitu: 6 dienas
Termiņa beigas: 14.02.2021
Vēlamais budžets: 50
Pieļaujamais: līdz: 80

Нужен сайт одностраничник для быстрого заказа бутилированной воды. 10 товаров. Есть картинки бутилированной воды в канистрах.

Pircējs: terminator
Termiņa beigas: 07.03.2021
Vēlamais budžets: 20

Новый сайт будет на boolma, надо сверстать Login Box как по дизайну, Pixel Perfect.

Pircējs: noname
Izvēlieties dienu skaitu: 3 dienas
Vēlamais budžets: 10
Pieļaujamais: līdz: 20

Дали javascript скрипт, который необходимо разместить в шапке сайта

Pircējs: voo
Termiņa beigas: 06.03.2021
Pieļaujamais: līdz: 5 000

Я придумал игру по обучению английского языка.

Смысл игры в том, что ученики в группе проходят приключения с героями, но все действия происходят при правильной голосовой команде. Только в случае правильного произношения пользователями происходят действия, заложенные в сюжете. Мы рисуем мультфильм в стиле 2Д сейчас. Предполагаем такое реализовать в среде Roblox или Minеcraft, потому как основная аудитория пользователей это дети до 14 лет. Можно и на другой платформе, конечно, но это надо рассматривать отдельно.

Присылайте сразу портфолио.

Pircējs: joker
Termiņa beigas: 03.02.2021
Vēlamais budžets: 2 000

Мы международный крипто валютный стартап PointPay.io, ищем Senior Front-End Developer. Это удаленная работа, которая подойдёт кандидату с хорошими навыками управления временем и способностями к самоорганизации.

Мы ищем только независимого разработчика, а не агентство.

Если вы творите чудеса и создаёте красивые адаптивные страницы, используя самые инновационные решения, мы хотим, чтобы вы были в нашей команде! Это очень творческая позиция и мы приветствуем и поощряем ваши идеи по поводу внешнего кода и любых улучшений.

Требования

  • Более 3 лет опыта в создании веб-приложений в профессиональной команде.
  • Предпочтительно Angular 8; Angular 7
  • Сильные навыки NGRX (Redux), HTML + CSS
  • pixelperfect
  • SCSS
  • Jira, Bitbucket, Figma, npm, RxJs.
  • Знание шаблонов пользовательского интерфейса и методов проектирования и разработки веб-приложений.
  • Знание PHP / MySQL является плюсом.
  • Знание PHP и MySQL - при необходимости вы должны понимать нашу бэкэнд.
  • Умение общаться в письменной форме на английском обязательно!

Обязанности

  • Организация своего кода ясным и понятным образом.
  • Предложение лучших и наиболее эффективны решений для проекта.
  • Общение с командой разработчиков, дизайнеров и руководителей проектов. Это проверка вашего внимания к деталям: начните свой отклик с того, сколько раз вы прыгали с парашютом.

Условия

  • Удаленная работа
Pircējs: rukis
Termiņa beigas: 11.02.2021